• info@drmehmetaydin.net

Hasta Görüşleri

Hasta mahremiyeti ve kişisel verilerin güvenliği açısından Dr Mehmet Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğinde tedavi olup, yorum ve memnuniyetlerini bizlere ileten hastalarımızın isim ve soyisimlerinin ilk iki harfine yer verilmiştir. İlginiz için teşekkürler.

2006 yılında alt ve üst dişlerimi protez olarak Mehmet beye yaptırdım bugün 2019 Allah nazardan saklasın hiç bir problem yok.

Dr Mehmet Aydın Ağız ve diş sağlığı polikliniğinde ortodonti tedavisi gördüm. Memnun kaldım. Dişlerim artık çarpık değil. Teşekkürler!

Harika bir ekip.. Başta Mehmet hoca olmak üzere tüm ekibe çok teşekkür ederim...

2 dafadır bu kliniğe gidiyorum. böyle ilgi güleryüz yaptıkları işin arkasında duran ve sonradan arkamdan arayıpta durumun nasıl diye sormaları insanı direk ileştirir böyle güzel hizmet veren yerler kalmışmıydı diye merak ediyordum demekki varmış çok memnun kaldım teşekkürler.

Batman'dan sizler için geliyorum. İlginiz alakanız profesyonel yaklaşımınız için buna değer...

Konum itibariyle güzel ve kolay, doktorlar ve personel guler yuzlu, en önemlisi yaptıkları işçilik harika ve fiyatlar abartılı değil, geç saatlere kadarda açık..

Titiz, sabırlı, güler yüzlü; mesleğini en iyi şekilde idame ettiren insanlar (ayırt etmeksizin).. geleneksel yöntemlerin dışında tedavide lazerin kullanılması muazzam bir ayrıntı.. Dr Mehmet Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği ailesine çok teşekkürler!

Implant yaptırdım ve cok memnun kaldım. Bütün ekip müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapıyor. Mehmet bey çok deneyimli ve yüksek tecrübeye sahip bir diş hekimi.

Diş hekimi Mehmet Beyin yaklaşımı son derece rahatlatıcı, profesyonel ve etik. Ayrıca kendisinin yapmış olduğu diş taşı temizliğinde hiçbir acı hissetmedim. Tekrar teşekkür ederim.

Kaliteyi arayanların adresi: Dr Mehmet Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği.. Siz gülümseyince mutlu olan bir ekip.. Her şey için teşekkürler, size minnettarız.

Gülüş Tasarımı İçin Gittiğim Harika Bir Yer, Çok İlgililer Çok Memnun Kaldım. 1 Kere Yapılıyor Tam Yapılıyor. Kesinlikle Tavsiye Ederim . Özellikle Çok Deneyimli ve İşlerine Son Derece Hakimler. Herşey İçin Teşekkürler.

Ben böyle güler yüzlü ve ilgili başka bir ekip görmedim. Çalışanlar o kadar ilgililer ki iki sene önce yaptığı dişin hangisi olduğunu bile farkedemiyorum gerisini siz düşünün.O kadar temiz ve güzel iş yapıyor. Bence gidilecek en güzel dişçi.Güzel ekip sizleri seviyorum...

Rahat bir şekilde gülmeme sebep olan muhteşem doktorum ve güzel ekibine ne kadar teşekkür etsem az gelir ,öncelikle büyük küçük herkesin güvenle diş sağlığı için gelebileceği tek adres!daha önce diş doktoru konusunda çok acı tecrübeler yaşamışken ,artık diş hekimine gitmekten korkmuyorum gülerek gittiğim hoş ve içten sohbetleri paylaştığım doktorum kadir beye samimi güzel ekibine çok teşekkür ediyorum.

En son 8 yaşındayken zorla götürüldüğüm diş doktoru tecrübem dolayısıyla çok büyük bir fobim oluşmuştu.. 30 yıl aradan sonra ağzımın içindeki problemlerin artmasıyla, bir arkadaşımın ısrarlı tavsiyesi üzerine çok sevgili Doktorum Mehmet AYDIN ile tanıştım. Muhteşem enerjisiyle hasta psikolojisinden sonuna kadar anlayan doktor değil bir hekim kendisi.. 4 implant, 2 yirmilik diş cerrahi çekimi ve daha bir çok işlemi tek bir ağrı ve acı hissetmeden sorunsuz geçirdiğim için çok şanslıydım bence.. Kendisine ve yine muhteşem ekibine, saygılarından ve samimiyetlerinden dolayı da hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.. gitmeye cesaret edemediğim diş doktoruna, artık güle oynaya gidebildiğim için hepsine minnettarım.... Süüüpeeeerrrsiiiiiniiizzzz

Dr Mehmet AYDIN ve ekibine titiz calismalari, guler yuzleri icin cok tesekkur ediyorum. Kendim de bir hekim olarak herzaman cok memnun kaldigimi belirtmek isterim. Umarim cok sayida insan bu bilimsel ve ozverili hizmetten faydalanma sansi bulur.Tesekkurler...

1982 yılından bu yana Diyarbakır’da Ofis Ekinciler Caddesinde hizmet vermekte olan Protez Uzmanı Dr. Dt. Mehmet AYDIN 2022 yılında ofis şubesine ek olarak açtığı Diyarbakır Stadyum şubesindeki adresinde Dr. Mehmet AYDIN Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği adı altında hizmet vermeye devam etmektedir. Polikliniğimizin anlayışı gelişen diş hekimliği teknolojilerini yakından takip ederek hastalarında diş ve ağız sorunlarının oluşmasını engelleyen veya geciktiren, hasta eğitimine dayalı tedavi yaklaşımını benimsemek ve hastalarının rahatını en kısa sürede sağlamaktır. Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunulmalıdır.

> > > >